Crew Beachbody recenze-podpora zdravého životního stylu a vytváření bohatství

Chtěli jste někdy založit vlastní firmu a poskytnout vám všechny potenciální zákazníky, jaké byste kdy chtěli? Můžete s týmem Beachbody! Díky progresivnímu marketingovému úsilí se Crew Beachbody rychle stává přední odpovědí na celkové zdraví a kondici.

Historie týmu Beachbody

Beachbody založil současný generální ředitel Carl Daikeler. Před jedenácti lety založil společnost Beachbody, která prodává Physical fitness a zdravotní produkty, včetně cvičebních videí a výživových planů, prostřednictvím telemarketingu.

V roce 2007 Daikeler zahájil Group Beachbody jako zcela nový obchodní design Professional distribuci produktů Beachbody. Vedení se rozhodlo najmout "trenéry", kteří by výrobky prodávali Samostatně, místo aby chodili s maloobchodními prodejnami nebo metodou telemarketingu.

Produkty týmu Beachbody

Produkty, které Beachbody prodává, jsou produkty související s celkovou kondicí a zdravím. Kromě spousty tipů a rad Professional získání a zůstat fit a zdravý, Beachbody produkty se skládají z výživových strategií a průvodců, doplňky stravy, jídlo plány a Health and fitness cvičení nástroje.

Výrobky jsou různé věci, které pomáhají uživatelům dosáhnout hubnutí a kontroly hmotnosti. Přestože produktové řady vyžadují drastické změny životního stylu, výsledky jsou více než stojí za to. Všechny produkty mají 30denní záruku vrácení peněz.

Struktura Distribuce Týmu Beachbodys

Team Beachbody volá lidi, kteří prodávají nebo propagují své produkty, trenéry. Nemusíte být odborníkem na výživu nebo fitness, abyste se stali trenérem, ale většina trenérů jsou lidé, kteří výrobky vyzkoušeli osobně a měli velké zkušenosti se ztrátou hmotnosti a zůstat in good shape. Existuje osm "hodností", které můžete dosáhnout jako trenér počínaje základním trenérem a dosažením hodnosti Super Star Diamond Coach.

Výhodou toho, že jste trenérem, je to, že můžete určit, kdy chcete Fitness pracovat, nemusíte skladovat zásoby a obdržíte twenty five% slevu na všechny produkty. Existuje velmi skromný spouštěcí poplatek ve výši $ 39.99 ,který zahrnuje první měsíční poplatky za obchodní služby a obchodní sadu Mentor, která vás začne na vaší cestě k okamžitému výdělku.

Ihned po registraci jako nový trenér, máte okamžitý přístup k vlastní prodejní webové stránky, školení průvodců a marketingové materiály dohromady jako on the internet "kancelář". Síť dalších úspěšných trenérů, kteří vám mohou poradit při zahájení a budování vašeho podnikání, je také vždy k dispozici novým trenérům.

Všechny prodeje jsou prostřednictvím individuálního webu trenéra, ale jsou zpracovány a splněny týmem zákaznického servisu kanceláře a přepravním human beingálem. Beachbody utrácí miliony dolarů každý týden propagací svých produktů a služeb v televizi. Všechny potenciální zákazníky jsou filtrovány dolů na místní trenéry na základě úrovně koučování, které jste dosáhli; to je cenná aktiva-zdarma kvalitní vede od začátku!

Výdělky jsou založeny na provizích a vypláceny týdně z prodeje produktů Beachbody a členství prostřednictvím osobního webu trenéra. Trenéři mohou také získat příjmy z víceúrovňového marketingového úsilí náborem a školením týmů jiných trenérů. Peněžní bonusy mohou být značné se správnou strukturou týmu a údaji o prodeji.

Team Beachbody může být skvělá MLM příležitost pro vás začít podnikat v oblasti zdraví a fitness, zvláště pokud jste nadšeni, jak se dostat a zůstat zdravý nebo již dosáhli výhod z produktů Beachbody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *